urunkat74.jpg
 

UTC Fiber Optik & Network

 

UTC Fiber Optik & Network


Fiber optik dönüştürücüler ve Ethernet Switchler 
UTC IP tabanlı ürün portföyü ile ses ve data iletiminde mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini kullanıcılarına sağlıyor.
UTC IFS fiber optik kablo altyapısı kullanımında ihtiyaç duyabileceğiniz ve özellikle elektronik güvenlik uygulamaları için geliştirilmiş olan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. UTC IFS ile 300’den fazla analog ile dijital modülasyona sahip, aynı zamanda IP tabanlı ürün portföyü ile ses ve data iletimi ile mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini kullanıcılarına sağlamak amacıyla tüm dünyada tercih edilmektedir. UTC IFS fiber optik dönüştürücü alanında %43’lük bir pazar payı ile lider durumdadır.

Market
UTC IFS markası, dünya çapında çok çeşitli market uygulamalarında kullanılan fiber optik transmisyon ürünlerine sahiptir ve elektronik güvenlik sektöründe fiber optik üzerinden CCTV, yangın algılama, kartlı geçiş ve hırsız alarm sistemi sinyallerinin güvenlik bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda fiber optik transmisyon ekipmanları, video iletiminin yanında, değişken elektronik trafik işaretleri (VMS) için veri iletimi sağlayarak özellikle uluslararası trafik uygulamalarında da (ITS) sıkça kullanılmaktadır. Aynı zamanda endüstriyel alanda bina otomasyon ve kontrol sistemleri ile zor ortam koşulları altında çalışmak zorunda olan saha ekipmanlarının sinyallerinin taşınması amacı ile tercih edilmektedir.

Teknoloji
UTC IFS, fiber optik alanında geniş ürün ailesinin yanında zengin bir tecrübeye sahiptir. Entegre WDM, military spec devre kartları ile yarı iletkenli akım limitleyici gibi gelişmiş teknolojiler en zor koşullarda dahi ürünlerin çalışmasına uygundur. Ürünler için verilen “Ömür boyu garanti” hizmeti de bunun açık bir kanıtıdır.

UTC Fire And Security Fiber Optik & Transmisyon
Marka : IFS
Fiber Optik Çeviriciler - Video, Data, Ses, Kontak
Coax - Ethernet Dönüştürücüler
Endüstriyel Network Switchler
Endüstriyel Network PoE Switchler
Gigabit Ethernet Merkezi Switchler
Gigabit Ethernet Merkezi PoE Switchler
UTP Dönüştürücüler - Pasif, Aktif Dönüstürücüler - Video+Data+Power Combiner UTP Dönüştürücüler
Hardened Media Converterlar
SFP/Mini GBIC Modüller
PoE Splitter & Injector

 

IFS_Genel.jpg

landing_transmission_rotation.jpg

Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting